Konverzácia s native speakrom na materskej

Unikátny "outdoorový" kurz angličtiny pre mamičky vyrieši problém kam s bábätkom, keď chce mama ísť na kurz - jednoducho ho vezmete so sebou:-) 
Otvoríme opäť na jar, keď sa nám oteplí.

  • Cieľom je aby ste počas materskej nezabudli, čo ste sa predtým pracne naučili, alebo si oprášili pred nástupom späť do práce, čo ste už stihli zabudnúť.
  • Budete v kruhu ostatných mamičiek a spolu s deťmi strávite príjemnú hodinku v parku alebo za zlého počasia v našej škole. Porozprávate sa na témy, ktoré vás zaujímajú. 
  • Budete sa stretávať pred jazykovou školou Smiling Snake (Námestie sv. Petra a Pavla 10 - vedľa zastávky oproti kostolu)
  • Chápeme, že plánovať s bábätkom tri mesiace dopredu nie je ľahké, a preto lekcie môžete platiť jednotlivo: 60 min = 10 € alebo si kúpiť permanentku na 4+1 zdarma alebo 7+3 zdarma. Permanentku je treba vyčerpať v rámci jedného polroka.

Registrácia do konverzačného kurzu angličtiny pre mamičky na materskej

Na jednotlivé lekcie kurzu pre mamičky sa nemusíte prihlasovať, stačí ak sa vopred jednorazovo zaregistrujete. Na kurze sa pre kontrolu podpíšete lektorovi do dochádzky.

Nie, budem platiť po každej hodine.
Objednávam si permanentku na 4+1 lekcie za 32 €.
Objednávam si permanentku na 7+3 lekcie za 56 €.
Súhlasím s obchodnými podmienkami.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.