Konverzácia s native speakrom na materskej

Unikátny "outdoorový" kurz angličtiny pre mamičky vyrieši problém kam s bábätkom, keď chce mama ísť na kurz - jednoducho ho vezmete so sebou:-) 

  • Cieľom je aby ste počas materskej nezabudli, čo ste sa predtým prácne naučili a prípadne si oprášili pred nástupom späť do práce, čo ste už stihli zabudnúť.´
  • Budete v kruhu ostatných mamičiek a spolu s deťmi strávite príjemnú hodinku v parku alebo za zlého počasia v kaviarni a porozprávate sa na témy, ktoré vás zaujímajú. 
  • Budete sa stretávať v štvrtok o 10:10 na Námestí rodiny pri fontáne. (V prípade záujmu otvoríme aj skupinku v utorok.)
  • Kurz sa koná 4.4. - 13.6.2019 (počas školských prázdnin 18.4.-23.4. sa neučí)
  • Chápeme, že plánovať s bábätkom tri mesiace dopredu nie je ľahké, a preto lekcie môžete platiť jednotlivo: 60 min = 8 € alebo si kúpiť permanentku na 4+1 zdarma alebo 7+3 zdarma.

Registrácia do konverzačného kurzu angličtiny pre mamičky na materskej

Na jednotlivé lekcie kurzu pre mamičky sa nemusíte prihlasovať, stačí ak sa vopred jednorazovo zaregistrujete. Na kurze sa pre kontrolu podpíšete lektorovi do dochádzky.

Nie, budem platiť po každej hodine.
Objednávam si permanentku na 4+1 lekcie za 32 €.
Objednávam si permanentku na 7+3 lekcie za 56 €.
utorok o 10:00
štvrtok o 10:00
utorok alebo štvrtok - je mi to jedno
chcem chodiť oba dni
Súhlasím s obchodnými podmienkami.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.