Kreatívna angličtina pre deti od 13.9.2021

je spojením tvorivej práce a konverzácie v angličtine. 

To znamená, že deti budú tvoriť - modelovať, maľovať, skladať, šiť... no popri tom sa na ne nenápadne bude lepiť slovná zásoba z triedy (farby, pomôcky, veci okolo nich...) a daných aktivít (prilep, odstrihni, nakresli, namaľuj...), ako aj nevyhnutná komunikácia (prosím, ďakujem, som smädný, idem na wc, na zdravie...). Každá lekcia bude cielene zameraná na istú tému a okruh slovíčok, ktoré si deti precvičia nielen v tvorivej práci, ale aj pesničkou a hrou.

 • malé skupinky: 4-6 detí
 • materiál v cene kurzu  (modelovacia hlina, akrylové farby, štetce, fixky, pastelky, voskovky, lepidlá, nožnice, gorálky, stužky, ihly, vlna, nite...)
 • 1 lekcia = 55 min = 9 €
 • Počas školských prázdnin a štátnych sviatkov sa neučí. Tieto dni nie sú rátané do ceny kurzu.
 • Kreatívne kurzy nenahrádzajú doučovanie. Sú vhodné pre deti, ktoré nemajú s angličtinou v škole problém, ale nedostávajú príležitosť ju "zažiť v praxi". Pre deti, ktoré potrebujú zabrať viac, je možné kurz kombinovať s klasickým kurzom alebo individuálnym doučovaním.
 • Pre začiatočníkov odporúčame kurzy Teddy Eddie.

 

"Moja 9-ročná dcéra chodila tento školský rok na hodiny kreatívnej angličtiny k lektorke Jane. Od začiatku do konca bola nadšená a na každú jednu hodinu sa úprimne tešila.
Pre dcérku som hľadala angličtinu s native speakrom, aby pochytila správny prízvuk a prirodzenú stavbu viet. Pred hodinami s Jane som však mala rešpekt, nakoľko výtvarná výchova a tvorenie v škole u nej patrilo k najmenej obľúbeným predmetom. Bála som sa, aby neobľúbená činnosť negatívne neovplyvnila učenie angličtiny. Jane sa však podarilo nemožné - svojim láskavým, nekonečne trpezlivým, kľudným prístupom nielenže upevnila a prehĺbila nadšenie z angličtiny, ale prebudila aj radosť z tvorenia a kreatívneho prejavu. Jane je úžasná lektorka, hodiny s ňou sú plné zábavy, deti tam chodia s radosťou a úplne prirodzene sa popri rôznych činnostiach učia cudzí jazyk. Dcéra sa zlepšila vo výslovnosti, slovnej zásobe, schopnosti poskladať ucelenú vetu. A začala aj rada kresliť. Jane jej ukázala, ako vytrvať a dokončiť dielo a aj to, ako si veriť a byť spokojná s výsledkom.
Jane je super milá a super srandovná - to mi povedala dcéra. Ja dodávam, že Jane je excelentná pedagogička a jej hodiny skutočne odporúčam všetkým, aj tým, ktorí možno neradi kreslia, lepia, tvoria ;-) Osobne ľutujem len, že som dcérku neprihlásila už o rok skôr."

Jana Hemedi, 22.6.2021

Prihláste sa bez rizika!

Nepoznáme sa? Nevadí :-) 
Novým študentom ponúkame možnosť objednať si najprv testovací balíček 2 lekcií za 20 €. 
Ako na to? 
 
 • V prihláškovom formulári vyberte kurz, do ktorého sa chcete prihlásiť.
 • Po odoslaní prihlášky obdržíte faktúru za kurz + zápisné. 
 • Uhradíte zatiaľ len zápisné - 20 €.
 • Keď sa rozhodnete v kurze pokračovať (veríme, že určite:-)), doplatíte cenu kurzu s rovnakým variabilným symbolom.
 • Ak prihlasujete naraz viacero kurzov, zvoľte aj rovnaký počet zápisných.