Ako vyučovať cudzie jazyky deti vo veku 4-7 rokov? Wocabee webinár 21.10.2021

20.10.2021 12:00

    

Ako vyučovať cudzí jazyk deti vo veku 4-7 rokov

Ako vyučovať najmenšie deti jazyky tak, aby to nevnímali ako povinnosť, ale ako radosť? Akými metódami postupovať a aké materiály využívať, aby bolo učenie efektívne a zábavné pre deti aj pre učiteľov? Môžu v procese učenia u detí pomôcť aj moderné technológie?

Kolegovia, učitelia! Už tento štvrtok nás čaká ďalší z Wocabee webinárov! Tentoraz pre pedagógov v materských školách, na prvom stupni základných škôl, ako aj pre lektorov, ktorí vedú skupinové jazykové kurzy pre najmenšie deti.

Srdečne vás všetkých pozývame!

Hostia:
Mgr. Dana Dobšíčková (SR) - finalistka súťaže Učiteľ Slovenska 2020, zakladateľka a majiteľka súkromnej jazykovej školy Smiling Snake v Bratislave, ktorá organizuje jazykové kurzy pre deti už od 2 rokov. Svoju diplomovú prácu na Pedagogickej fakulte Masarykovej univerzity v Brne venovala téme hier vo výučbe a ako sama tvrdí, hravé učenie jazykov pre tých najmenších je pre ňu srdcovou záležitosťou.

Ing. Michal Ošvát (SR) - programátor a autor aplikácie WocaBee na učenie cudzích slovíčok pre školy. Od roku 2018 ju s úspechom vyskúšalo už 300 000 žiakov v 9 krajinách a učitelia ju oceňujú ako skvelú pomôcku aj pri výučbe malých detí. Až 98 % učiteľov v prieskume uviedlo, že s WocaBee si žiaci zlepšili svoje jazykové vedomosti. Svoje skúsenosti s používaním aplikácie WocaBee v rámci webináru sprostredkujú aj samotní učitelia.

Prezentáciu Danky Dobšíčkovej si môžete prezrieť tu ;-)

Pridať komentár k: Ako vyučovať cudzie jazyky deti vo veku 4-7 rokov? Wocabee webinár 21.10.2021

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok