Angličtina cez Skype PRO BONO

Smiling Snake sa už dlhšie venuje dobrovoľníctvu, ako inak, formou jazykového vzdelávania. Od 1.3.2020 sme spustili projekt Angličtina cez Skype PRO BONO, vďaka ktorému si môže ktokoľvek, kto to potrebuje, objednať lekciu grátis. 

Aby sa dostala pomoc viacerým ľuďom, termín si prosím objednávajte maximálne raz za 4 týždne. V prípade, že termín ostane voľný, lektorka ho ponúkne aj tým, ktorí by ešte inak na rad neprišli. 

Viktória chodí už siedmy rok na anglickú školu, kde sa vzdeláva výlučne po anglicky. Tento rok začala s DofE zlatým levelom a ako dobrovoľnícku aktivitu si vybrala doučovanie angličtiny cez Skype, v čom ju veľmi radi touto formou podporujeme. Neváhajte sa po lekcii podeliť s Vaším názorom, budeme vďační za každú spätnú väzbu.

FEEDBACK na Angličtinu cez Skype PRO BONO

Dátum: 23.04.2020

Vložil: Andrea Duricova

Titulok: Dobry den, velmi pekne dakujeme za online hodiny.

Syn Matej mal zatial 2 hodiny, velmi sa mu paci pristup Viktorie. Je mu blizka aj vekom, takze straca barieru a nehanbi sa pri nej rozpravat. Velmi ocenujem Viktoriu, ze vo svojom volnom case sa takto venuje studentom. Naozaj si to velmi vazime. Prajem vela zdravia a uspechov vo Vasej praci.